Zwiedzanie Wieży widokowej

Zapraszamy do podziwiania panoramy Paczkowa z niesamowitej perspektywy! Wznosząca się ponad miastem wieża ratuszowa, to nie tylko historyczny symbol, ale także doskonałe miejsce, by zobaczyć piękno miasta i jego okolic. Otwórz się na malownicze krajobrazy i odkryj Paczków z zupełnie nowej strony. Czekamy na Ciebie na szczycie!

Egzotyczne podróże

 

Wycieczka do Tanzanii to niezapomniana podróż po afrykańskich krajobrazach i dzikiej przyrodzie. Ta fascynująca destynacja oferuje niezliczone atrakcje, począwszy od mitycznego Kilimandżaro, najwyższego szczytu Afryki, po słynny Park Narodowy Serengeti, gdzie można podziwiać niezwykłe safari i obserwować migracje zwierząt. Dodatkowo, Zanzibar, znany z pięknych plaż i kulturowego bogactwa, stanowi idealne miejsce na relaks po intensywnych safari. Wizyta w Tanzanii to nie tylko spotkanie z dziką przyrodą, ale również możliwość poznania różnorodnych kultur i tradycji tego fascynującego kraju.

Poznaj Paczków na różne sposoby

Nasze biuro przygotowało dla Państwa pakiety, których zakup ułatwi Państwu poznanie miasta.
Zakup pakietu pozwoli na wstęp do najważniejszych atrakcji Paczkowa, nie musicie już organizować biletów do każdej z nich osobno. Nie musicie zastanawiać się czy kościół jest otwarty, skąd wziąć przewodnika, co obejrzeć. Tym wszystkim zajmuje się nasze biuro. Zapraszamy.

Szlakiem zabytków Biskupiego Księstwa Nyskiego

Nysa_Otmuchów-Paczków

Zapraszamy państwa do odwiedzenia pięknych terenów należących niegdyś do biskupów wrocławskich. Byłe księstwo biskupie obfituje w cuda architektury sakralnej, świeckiej, jak i obronnej, a to wszystko przy wspaniałych okolicznościach przyrody i panoramie Sudetów Wschodnich.

O nas

Jesteśmy biurem podróży, które chętnie przedstawi Wam urokliwe miasto Paczków, zwane Polskim Carccassone. Pozna z "turystyczną skarbnicą" Dolnego Śląska - Kotliną Kłodzką, a także z przygranicznymi Czechami.

Skontaktuj się z nami

Będzie nam miło porozmawiać z Tobą na każdy temat. Zapraszamy do kontaktu:

Rynek 1 (obok wieży ratuszowej)
48-370 Paczków
tel.: +48 77 546 62 72
tel.: +48 
530 652 578

Chcesz napisać do nas? Śmiało, skorzystaj z formularza kontaktowego.